Emilia Hart

Mozaïek website (1)

Emilia Hart

Emilia Hart is een Brits-Australische schrijver. Haar debuut De Weyward-vrouwen kreeg een eervolle vermelding bij de Caledonia Novel Award en is een internationale bestseller geworden. Emilia woont in Londen.

De sirenen

In De sirenen van Emilia Hart kruisen heden en verleden elkaar door de mysterieuze magie van de zee.

2019. Lucy wordt midden in de nacht wakker in de kamer van haar ex-geliefde met haar handen om zijn keel. Ontzet vlucht ze naar het huis van haar zus aan de kust van New South Wales in de hoop dat Jess haar levensechte dromen die aan de aanval voorafgingen kan verklaren. Maar haar zus wordt vermist. Terwijl Lucy op haar wacht ontdekt ze vreemde geruchten over het stadje: er zijn mannen vermist, een baby is achtergelaten en in de golven klinkt het gefluister van vrouwenstemmen.

1800. Mary en Eliza worden vanuit Ierland gedwongen verscheept naar Australië. Terwijl het schip hen steeds verder wegvoert van alles wat ze kennen ervaren ze op zee onverklaarbare veranderingen in hun lichaam.

De Weyward-vrouwen

In De Weyward-vrouwen van Emilia Hart raken de levens van drie sterke, eigenwijze vrouwen met elkaar verbonden.

Kate, 2019. Vluchtend voor een gewelddadige partner laat Kate alles achter en vertrekt naar Weyward Cottage in Cumbria, dat ze geërfd heeft van haar oudtante. In de krochten van het huis schuilt een geheim dat zich sinds de heksenjachten van de 17e eeuw verborgen heeft gehouden.

Violet, 1942. Violet verzamelt liever insecten en klimt in bomen dan dat ze zich gedraagt als een nette jongedame. Maar dan verandert een serie schokkende gebeurtenissen haar leven voorgoed.

Altha, 1619. Altha staat terecht voor hekserij omdat ze een man uit de buurt zou hebben gedood. Ze staat bekend om haar geheimzinnige band met dieren en de natuur, en dus vormt ze een bedreiging die uitgeroeid moet worden.

Lezers over De Weyward-vrouwen

“Zo’n ontzettend prachtig verhaal, het is echt een enorme aanrader” – @boverhoef

“Zo’n krachtig boek 💪 met veel waardering voor intuïtie en de vrouwen die ons voorgingen” – @boekentruus

Weyward—as weird, fated, fateful, perverse, intractable, willful, erratic, unlicensed, fugitive, troublesome” – @bookaddictnl

“Wat een prachtig boek!” – @aurorabearheart

“Een aanrader voor de lezer die nieuwsgierig is naar net dat beetje magie wat dit boek bezit, kan genieten van een verhaal met krachtige vrouwen als hoofdpersonages, niet vies opkijkt van een beetje feminisme en kan genieten van een magisch einde waar alles samenkomt.” – @robins.moedt

Mozaïek website