Twee broers uit Auschwitz

In Twee broers uit Auschwitz vertelt Malka Adler het waargebeurde verhaal van twee broers die de holocaust overleefden, geschikt voor lezers van Eindstation Auschwitz, De keuze en Mijn naam is Selma.

Hongarije, 1944. De Joodse broertjes Dov en Yitzhak wonen in een klein dorp in de bergen, afgesloten van de wereld en de oorlog die daar woedt. Maar op een dag stormen de nazi’s het dorp binnen... Dov en Yitzhak overleven de holocaust, bouwen een bestaan op in Israël en zwijgen over wat ze meemaakten. Zes decennia later verbreken de broers eindelijk de stilte. Met hun oude buurmeisje Malka praten ze voor het eerst over hun rauwe herinneringen aan de verschrikkingen – opdat het nooit vergeten zal worden.

'Dit boek is hard. Pijnlijk. Het schreeuwt het uit. Het is ondraaglijk. Maar we moeten dit lezen, dat is absoluut noodzakelijk.' – Leah Roditi, At Magazine

Lees meer >

Malka Adler

Malka Adler groeide op met de broers toen die als tieners kwamen wonen bij het Meer van Galilea. Adler, zelf joods en dochter van een Treblinka-overlevende, schreef diverse romans rover de holocaust.

Meer boeken van deze auteur
4,99 9,99

Je bespaart 50%

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
e-book
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789023960102
  • Publicatiedatum: 26-08-2020
Op voorraad

Gratis verzending vanaf €19,95

Op werkdagen voor 21.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)

4,99 9,99

Je bespaart 50%

Direct bestellen ➔

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek ➔

In Twee broers uit Auschwitz vertelt Malka Adler het waargebeurde verhaal van twee broers die de holocaust overleefden, geschikt voor lezers van Eindstation Auschwitz, De keuze en Mijn naam is Selma.

Hongarije, 1944. De Joodse broertjes Dov en Yitzhak wonen in een klein dorp in de bergen, afgesloten van de wereld en de oorlog die daar woedt. Maar op een dag stormen de nazi’s het dorp binnen... Dov en Yitzhak overleven de holocaust, bouwen een bestaan op in Israël en zwijgen over wat ze meemaakten. Zes decennia later verbreken de broers eindelijk de stilte. Met hun oude buurmeisje Malka praten ze voor het eerst over hun rauwe herinneringen aan de verschrikkingen – opdat het nooit vergeten zal worden.

'Dit boek is hard. Pijnlijk. Het schreeuwt het uit. Het is ondraaglijk. Maar we moeten dit lezen, dat is absoluut noodzakelijk.' – Leah Roditi, At Magazine

Malka Adler

Malka Adler groeide op met de broers toen die als tieners kwamen wonen bij het Meer van Galilea. Adler, zelf joods en dochter van een Treblinka-overlevende, schreef diverse romans rover de holocaust.

Meer boeken van deze auteur