In Las Vegas probeert weduwe Naomi te leven met haar verdriet en de herinneringen aan haar gelukkige kindertijd in Bethlehem, Pennsylvania. Het enige lichtpuntje in haar leven is de hechte band die ze met haar schoondochter Ruth heeft.
In Las Vegas probeert weduwe Naomi te leven met haar verdriet en de herinneringen aan haar gelukkige kindertijd in Bethlehem, Pennsylvania. Het enige lichtpuntje in haar leven is de hechte band die ze met haar schoondochter Ruth heeft. Als ook haar twee zoons
overlijden, zegt Naomi Las Vegas vaarwel en vertrekt ze naar haar geboorteplaats.
Ruth kan Naomi niet missen en kan het ook niet over haar hart verkrijgen haar alleen te laten gaan: ze gaat mee. Kunnen de twee vrouwen in Pennsylvania een nieuw leven opbouwen – een leven dat zo totaal anders is dan het haastige stadsleven in Las Vegas? Kunnen ze de weg naar huis vinden, de weg naar hoop, liefde en een tweede kans?
Het verhaal van Ruth blijft boeien en deze eigentijdse weergave laat zien dat het leven hard kan zijn, maar dat er soms op de meest onverwachte plaatsen hoop en een nieuw leven is.
Lees verder »
![]() |
abonneer op RSS feeds | ![]() |
deel deze pagina met je vrienden |


Tommy Tenney is voorganger en evangelist in Los Angeles.
Wat wordt er op Twitter gezegd over ?
Er zijn geen downloads bij 'Bij jou ben ik thuis'.