U bevindt zich in:   Home > ... dat zou ik je nooit geven!
... dat zou ik je nooit geven! - Rikkert Zuiderveld

Rikkert Zuiderveld

... dat zou ik je nooit geven!

150 oneliners voor jong en oud
48 pagina's | Paperback | oktober 2007 | ISBN: 9789023992530

Wie is er nog niet bekend met de oneliners van Rikkert? Hij schrijft ze als warming-up voor zijn eigenlijk werk – het schrijven van liedjes – maar inmiddels hebben ze een eigen reputatie opgebouwd.

Rikkerts onelinerbundels worden grif weggegeven als geschenk bij allerlei gelegenheden (Een mens is nooit te fout om te leren), huwelijken (Waarom zeg je niks?), nogmaals allerlei gelegenheden (Hartelijk veelgeciteerd) – en nu is er dan eindelijk eentje die speciaal bedoeld is om weg te geven aan jarigen: .

Wie is er nog niet bekend met de oneliners van Rikkert? Hij schrijft ze als warming-up voor zijn eigenlijk werk – het schrijven van liedjes – maar inmiddels hebben ze een eigen reputatie opgebouwd.

Rikkerts onelinerbundels worden grif weggegeven als geschenk bij allerlei gelegenheden (Een mens is nooit te fout om te leren), huwelijken (Waarom zeg je niks?), nogmaals allerlei gelegenheden (Hartelijk veelgeciteerd) – en nu is er dan eindelijk eentje die speciaal bedoeld is om weg te geven aan jarigen: ... dat zou ik je nooit geven!

Alvast even voorproeven?
• Als ik, toen ik jong was, had geweten wat ik nu weet, was ik niet zo jong meer.

• Wie heel erg oud geworden is, heeft heel erg lang niet mogen klagen.
• Getrouwd zijn is niet moeilijk, zolang je goede afspraken hebt over wiens schuld
  het allemaal is.
• Het is niet nodig met je tijd mee te gaan; zorg dat de tijd met jou meegaat.

Lees verder »

€ 8,50
Bestel nu
registratie niet vereist!
RSS Logo abonneer op RSS feeds reageer deel deze pagina met je vrienden deel op twitter deel op facebook
  • OVER DE AUTEUR
  • spacer
  • REACTIES

Over de auteur

... dat zou ik je nooit geven! - Rikkert Zuiderveld

Rikkert Zuiderveld

  • BIOGRAFIE
  • WEBSITE
  • UITNODIGEN

Rikkert Zuiderveld is liedjesschrijver en zanger. Sinds 1968 vormt hij met Elly een populair muzikaal duo.

 

 

Nodig Rikkert Zuiderveld uit
wtf
 Toelichting (optioneel):
Organisatie:
Naam:
Woonplaats:
Telefoon:
E-mail:
Gewenste datum/data:

Inkijkexemplaar

Titel - Auteur

... dat zou ik je nooit geven!

Blog

    (Deze webblog heeft nog geen berichten.)

Reacties

Geef uw reactie en maak kans op een gratis exemplaar van het boek van de maand.

... dat zou ik je nooit geven!

Twitter

Wat wordt er op Twitter gezegd over ?

Gespreksvragen

... dat zou ik je nooit geven!

Downloads

Er zijn geen downloads bij '... dat zou ik je nooit geven!'.

Nachtzoen met Rikkert Zuiderveld

Left
Right
Waarom zeg je niks? - Rikkert Zuiderveld Hartelijk veelgeciteerd, 2e druk - Rikkert Zuiderveld Een mens is nooit te fout om te leren - Rikkert Zuiderveld