U bevindt zich in:   Home > Ethiek onderweg, 2e druk
Ethiek onderweg, 2e druk - G.G. de Kruijf

G.G. de Kruijf

Ethiek onderweg, 2e druk

Acht adviezen
148 pagina's | Gebonden | mei 2008 | ISBN: 9789021141978

Ethiek is even concreet als het leven zelf. Denken over goed en kwaad doe je immers altijd ergens midden in het leven, onderweg, bepaald door veel dat al voorafgegaan is. Ethiek hoort bij de levensreis.

Ethiek is even concreet als het leven zelf. Denken over goed en kwaad doe je immers altijd ergens midden in het leven, onderweg, bepaald door veel dat al voorafgegaan is. Ethiek hoort bij de levensreis.
Dit boek bevat acht tips voor de tocht. Het zijn adviezen rond de thema’s procreatie, protectie en consumptie, ofwel: seksualiteit, politiek en economie.
Het boek komt voort uit academisch onderwijs en onderzoek, maar kreeg zijn vorm na een indringende ontmoeting met een groep jongeren. Het is zeer toegankelijk geschreven. De auteur is kort van stof, put uit bijbelse bronnen en citeert boeiende ‘reisgenoten’. Een boek voor in de rugzak.

Lees verder »

€ 15,45
Bestel nu
registratie niet vereist!
RSS Logo abonneer op RSS feeds reageer deel deze pagina met je vrienden deel op twitter deel op facebook
  • OVER DE AUTEUR
  • spacer
  • REACTIES
  • spacer
  • DOWNLOADS

Over de auteur

Ethiek onderweg, 2e druk - G.G. de Kruijf

G.G. de Kruijf

  • BIOGRAFIE
  • WEBSITE
  • UITNODIGEN

Gerrit de Kruijf (1952) is hoogleraar ethiek aan de Protestantse Theologische Universiteit, vestiging Leiden. Hij publiceerde onder meer Waakzaam en nuchter. Over christelijke ethiek in een democratie (1994) en Christelijke ethiek. Een inleiding met sleutelteksten (1999).

Nodig G.G. de Kruijf uit
wtf
 Toelichting (optioneel):
Organisatie:
Naam:
Woonplaats:
Telefoon:
E-mail:
Gewenste datum/data:

Inkijkexemplaar

Titel - Auteur

Ethiek onderweg, 2e druk

Blog

    (Deze webblog heeft nog geen berichten.)

Reacties

Geef uw reactie en maak kans op een gratis exemplaar van het boek van de maand.

Ethiek onderweg, 2e druk

Twitter

Wat wordt er op Twitter gezegd over ?

Gespreksvragen

Ethiek onderweg, 2e druk

Left
Right
Overlopen naar de barbaren - E. Borgman Het dier is mens geworden / Het dier is ding geworden - Marijke Verduyn Verlangen naar het goede - Patrick Nullens Tja, wat zal ik zeggen… - Elizabeth Johnston Taylor, Peterjan van der Wal, Janco Wijngaard Een gevaarlijk geluk - Dr. Jean-Jacques Suurmond Dood. En dan? - Wim Weren De mythe van het voltooide leven, 2e druk - F. de Lange Wortelen in vaste grond - Erik Borgman Postmodern bestaan - Coert H. Lindijer Geloven op jaarbasis - A. van der Meiden De Bijbel cultureel | 2e druk - Marcel Barnard en Gerda van de Haar Is God terug? - 3e druk - Dr. A. van de Beek Als scherven spreken - 2e druk - Kune Biezeveld