Bijbellezen = praten met de Bijbel. Net zoals je in een goed gesprek vragen stelt aan elkaar, kun je ook vragen leren stellen aan een bijbelgedeelte.
Bijbellezen = praten met de Bijbel. Net zoals je in een goed gesprek vragen stelt aan elkaar, kun je ook vragen leren stellen aan een bijbelgedeelte. Prikkels wil je daarbij helpen. Het geeft verschillende 'leessleutels' om een bijbelgedeelte 'open' te laten gaan. Als je ermee aan de slag gaat, zul je merken dat je méér gaat ontdekken, méér gaat begrijpen en dat je méér aangesproken wordt. Met Prikkels kun je 28 dagen oefenen met persoonlijk bijbellezen. Laat je prikkelen door het Woord van God! Prikkels is een hulpmiddel voor persoonlijk bijbellezen voor jongeren (14+).
Bij bestellingen van 10 exemplaren of meer geld een prijs van € 5,50 per exemplaar. Deze prijs geldt uitsluitend wanneer u kiest voor betaling per acceptgiro.
Lees verder »
![]() |
abonneer op RSS feeds | ![]() |
deel deze pagina met je vrienden |


Diane Palm werkt als staflid bij de HGJB en schreef mee aan diverse bladen en uitgaven voor jongeren, o.a. in samenwerking met uitgeverij Boekencentrum/Jes!
Wat wordt er op Twitter gezegd over ?
Er zijn geen downloads bij 'Prikkels'.